
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T92 2USB/2.4A set type-c ri.
- Готово до відправки
- Код: 6972573337682
88 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
WUW-T92 2USB/2.4A set type-c ─ комплект із зарядного пристрою з двома USB-портами та кабелем USB ─ Type-C. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату та ABS-пластику, які стійкі до високих температур та зовнішніх пошкоджень.
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
ОСОБЛИВОСТІ:
−мережний зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB;
−в комплект входить кабель USB — Type-C;
−максимальна сила струму: 2.4А;
−підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
−вбудована система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання, електромагнітного випромінювання чи перезаряджання;
−корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 110 – 240 V; 0.35 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідний потужність | 12 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Матеріал | ABS+PC |
| Мoдель | T92 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
- Ціна: 88 ₴





