
Автомобільний зарядний пристрій WUW-C283 PD30W+ PD30W black ri.
- Готово до відправки
- Код: 6978749570372
166 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
WUW C283 PD30W+ PD30W black — це автомобільний пристрій для зарядки гаджетів з технологією Power Delivery. Пристрій має 2 USB-входи Type-C. З його допомогою можна швидко заряджати різні девайси в автомобілі.
Аксесуар має стильний дизайн, зовнішній корпус виготовлений із алюмінієвого сплаву, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень. Також має кругову підсвітку, яка світиться під час підключення та допомагає підключатись до пристрою в темряві.
Для безпеки гаджетів в пристрій вбудований інтелектуальний захист від короткого замикання, перепадів напруги, перегріву, перевантаження та перезарядки.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Потужність: 30W+30W Max;
−Стандарт швидкого заряджання: Power Delivery;
−Кількість USB-портів: 2;
−Мінімалістичний та стильний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 30 W |
| Вихідний потужність | 60 W |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | C283 |
| Спеціальні | Підтримка швидкого заряджання |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Black |
- Ціна: 166 ₴




