
Мережевий зарядний пристрій WUW C253 PD 25W Charger ri.
- Готово до відправки
- Код: 6972573338672
124 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Мережевий зарядний пристрій WUW C253 PD 25W Charger — сучасний, виконаний у класичному дизайні адаптер створений для якісної зарядки смартфонів та планшетів.
Модель відрізняється стильним зовнішнім виглядом та компактними розмірами, що визначає комфортну повсякденну експлуатацію. Її виняткова надійність та довговічність гарантують стабільність процесу зарядки та мінімізують можливі пошкодження, спричинені перегріванням, короткими замиканнями, стрибками напруги та перевантаженням. Корпус аксесуара виготовлений із стійкого до ударів та відкритого вогню полікарбонату, виконаний із закругленими бічними гранями та приємною на дотик поверхнею.
Пристрій оснащений одним роз’ємом Type-C, розташованим у торці, він може використовуватися для зарядки сумісних гаджетів за протоколами QC 3.0/2.0, AFC та PD з максимальною потужністю на виході 25W.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вхід | 180 – 240 V; 0.7 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний потужність | 25 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | C253 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Black |
- Ціна: 124 ₴





