
Мережевий зарядний пристрій з кабелем WUW-T104L PD20W A+C Lightning kit ri.
- Готово до відправки
- Код: 6978749570631
206 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Мережевий зарядний пристрій WUW T104L PD20W A+C Lightning kit ─ універсальний зарядний пристрій для швидкої та якісної зарядки смартфонів.
Наявність двох різних роз'ємів та підтримка протоколів швидкого заряджання PD20W, QC2.0 та інших, визначає універсальність аксесуара, яка дозволяє йому за мінімальний час зарядити практично будь-який сучасний смартфон. Максимальна сила струму становить 3А, потужність — 20Вт.
Корпус адаптера виготовлений з вогнетривкого пластику, реалізований в оригінальному дизайні, має стильні елементи з глянсовою поверхнею, що надають йому привабливого вигляду. У торці аксесуара зручно розташований один роз'єм USB і один ─ Type-C, кожен з них надійно зафіксований у гнізді, розрахований на тривалу продуктивність, має маркування з позначенням технології швидкої зарядки, що підтримується.
В комплект адаптера входить кабель Type-C to Lightning, який гарантує його повноцінну роботу.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 20 W |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T104L |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
- Ціна: 206 ₴


