
Мережевий зарядний пристрій WUW-C251 25W PD USB-C + USB QC3.0 18W ri.
- Готово до відправки
- Код: 6972573338641
174 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Мережевий зарядний пристрій WUW C251 25W PD USB-C + USB QC3.0 18W має 2 вихідних роз'єми та видає до 25Вт потужності, що дозволяє використовувати його з сумісними ґаджетами, які мають підтримку швидкісної зарядки.
ПЕРЕВАГИ WUW C251 25W PD USB-C + USB QC3.0 18W:
Одночасна зарядка двох пристроїв — зарядний пристрій має вихідні USB-A та Type-C роз'єми, що дозволяє підключити одночасно два ґаджети та використовувати кабелі Type-C чи USB-A, які мають високу швидкість передачі даних й потужності.
Ідеальна сумісність для iPhone, iPad, Samsung, Xiaomi, Huawei, ZTE тощо. Підійде як для мобільних пристроїв з підтримкою стандартів QC3.0/PD, так і для тих, що не підтримують стандарти швидкісної зарядки.
Стильний вигляд та компактні розміри — WUW C251 втілений в мінімалістичному білому корпусі. Зарядка пасуватиме під будь-який інтер'єр та легко поміститься в будь-якій сумці, рюкзаку чи кишені.
Надійний, міцний та безпечний — МЗП виготовлений з вогнетривкого пластику, має захист від перегрівання, короткого замикання та перезаряджання, тому захистить батареї підключених пристроїв від швидкого виходу з ладу.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 2.0/3.0; Quick Charge 3.0; PPS |
| Вхід | 110 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний потужність | 25 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | C251 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 174 ₴


