
Мережевий зарядний пристрій WUW-T81L PD 20W USB C fast charger +USB C to Lightning cable kit ri.
- Готово до відправки
- Код: 6972573335503
206 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Мережевий зарядний пристрій WUW T81L PD 20W USB C fast charger +USB C to Lightning cable kit — сучасний, виконаний у класичному дизайні адаптер створений для якісної зарядки смартфонів та планшетів.
Модель відрізняється стильним зовнішнім виглядом та компактними розмірами, що визначає комфортну повсякденну експлуатацію. Її виняткова надійність та довговічність гарантують стабільність процесу зарядки та мінімізують можливі пошкодження, спричинені перегріванням, короткими замиканнями, стрибками напруги та перевантаженням. Корпус аксесуара виготовлений із стійкого до ударів та відкритого вогню пластику, виконаний із закругленими бічними гранями та приємною на дотик глянсовою поверхнею.
Пристрій оснащений одним роз’ємом Type-C, розташованим у торці, він може використовуватися для зарядки сумісних гаджетів за протоколами QC 3.0/2.0 та PD з максимальною потужністю на виході 20W. В комплект входить кабель Type-C — Lightning.
ri.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вхід | 110 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T81L |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
- Ціна: 206 ₴



