
Мережевий зарядний пристрій WUW-C292 PD20W rx.
- Готово до відправки
- Код: WUW-C292
144 ₴
- +380 (63) 947-57-67Мобільний Lifecell
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій WUW C292 з технологією QC3.0 і PD (Power Delivery) дозволяє швидко заряджати гаджети.
При використанні швидкої зарядки смартфон безперервно посилає зарядного пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи яку, блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу і силу струму.
Даний мережевий зарядний пристрій від WUW рекомендовано до роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції Quick Charge або PD (Power Delivery).
Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Зарядний пристрій WUW C292 виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Для безпеки гаджетів, в пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
−від перевантаження по силі струму;
−перезарядження, перегріву;
−перевантаження;
−різних перенапруг;
−коротких замикань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 20 W |
| Вхід | 110 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Довжина кабелю | Не передбачено |
| Кабель | Немає |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | C292 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
- Ціна: 144 ₴


